Зворотній зв'язок
Даю згоду на обробку персональних даних
Власне виробництво
Ми запровадили власне виробництво, щоб пекти найсмачніший хліб, виготовляти неперевершені торти і цукерки, готувати страви для кулінарії та робити правильні суші. Все, щоб вам було зручно і смачно.
Власна пекарня
Ми щодня печемо хліб, булочки, багети, слойки, пиріжки та ще безліч усього безпосередньо в супермаркетах. Наша гаряча випічка продається тільки в «Альма». Деякі рецепти ми запозичили у французів, а щодо деяких радилися з іноземними пекарями. Наша пекарня «ALMA» приймає великі замовлення.
Суші
Суші, роли та сашимі тепер на полицях «ALMA». Ми вибрали кращі класичні рецепти і готуємо з найсвіжішої риби та морепродуктів.
ВІДДІЛ КУЛІНАРІЇ
Свіжі продукти, класні кухарі, перевірені рецепти української кухні — ось із чого складається наша кулінарія. Ми оновлюємо меню раз на місяць і щодня пропонуємо м'ясні та рибні страви, закуски і салати, гарніри та випічку.
ВЛАСНА КОНДИТЕРСЬКА
Наші майстри-кондитери створюють торти, тістечка, десерти та печиво, морозиво, цукерки, мармелад і шоколад. Усі ласощі вони виготовляють вручну за оригінальною палітрою рецептур та з використанням добірних інгредієнтів.